INLIMITED_BROADCAST_
MONITORING

Inlimited_Broadcast_Monitoring — інтелектуальне рішення, яке дозволяє автоматично
виконувати моніторинг та глибокий аналіз контенту потоків мовлення у реальному часі.

Джерелами для
моніторингу відео та аудіо
даних
виступають

Цифрові мультимедійні файли
Кабельне, аналогове та супутникове телебачення
Потокове мультимедіа у мережі Інтернет та ІР-відео
Радіомовлення
Відеоархів замовника
Відеопотік замовника
Документи та звичайний текст (HTML, MS Office)

Застосування INLIMITED_BROADCAST_
MONITORING

Медіа-моніторинг теле- та радіоканалів Виявлення і збереження в цифровій формі фрагментів мовлення у відео та аудіо форматах за заданими параметрами. Формування і автоматичне збереження виділених фрагментів медійного мовлення в відеоархівах відповідно до вимог замовника.

Моніторинг реальних теле- та радіоканалів з метою безпеки Виявлення і збереження в цифровій формі фрагментів мовлення, які співпадають з інформацією, контрольованою службою безпеки. Контроль публічного комплайенса для компаній. Формування і автоматичне збереження виділених фрагментів медійного мовлення у відеоархівах, відповідно до вимог служб безпеки.

Бренд – моніторинг Інтелектуальна обробка даних з теле- та радіоканалів з метою виявлення і збереження в цифровій формі фрагментів мовлення, які співпадають з інформацією про контрольований бренд. Формування і автоматичне збереження виділених фрагментів медійного мовлення у відеоархівах відповідно до класифікації продукції бренду.

Аналіз аудіо і відео інформації Виявлення і збереження в цифровій формі фрагментів аудіо-відео потоків, які співпадають з контрольованими подіями, програмами, словами та ін. Формування і автоматичне збереження виділених фрагментів аудіо та відео потоків відповідно до заданих параметрів.

Робота з каталогами Аналіз і обробка фрагментів аудіо та відео файлів замовника, які співпадають із заданими новинами, поняттями, компаніями, особами та іншими об’єктами. Формування і автоматичне збереження виділених фрагментів у відеоархівах відповідно до заданої класифікації.

Контроль за дотриманням прав інтелектуальної власності Інтелектуальна обробка і аналіз аудіо та відео контенту на предмет виявлення прецедентів порушення прав інтелектуальної власності. Формування результатів аналізу, фіксація факту наявності контрольованої інформації та автоматичне збереження виділених фрагментів у відеоархівах відповідно до класифікації замовника.

Контроль Інтернет мас-медіа Аналіз, виявлення та збереження в цифровій формі фрагментів аудіо і відео файлів, розміщених в мережі Інтернет, які співпадають із заданими новинами, програмами, компаніями, особами та іншими об'єктами. Автоматичне визначення і збереження виділених фрагментів аудіо та відео потоків відповідно до заданих параметрів.

Робота з Інтернет-каталогами Аналіз і обробка фрагментів аудіо та відео файлів, розміщених в Інтернет, співпадаючих із заданими замовником критеріями. Формування і автоматичне збереження виділених фрагментів у відеоархівах.

Переваги INLIMITED_BROADCAST_MONITORING

Застосування розширених аналітичних функцій, таких як кластеризація та категоризація
Автоматичне створення метаданих, виділення основних кадрів мовлення, транскрибування
Аналіз аудіо- та відеоконтенту у режимі реального часу
Представлення вхідного контенту у вигляді інформаційної панелі для моніторингу
Багатомовний моніторинг декількох каналів одночасно
Інтелектуальний аналіз
відео
  • розбивка на ключові кадри
  • виявлення ключових кадрів
  • розпізнавання осіб
  • розпізнавання логотипів та тексту на екрані
  • швидкий пошук  із  застосуванням міток
Інтелектуальний аналіз
AУДІО
  • перетворення мови в текст
  • ідентифікація мовця
  • розуміння контенту при високому рівні шуму
  • розпізнавання мов
  • аналіз контенту по завданим критеріям