Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?

Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?
На відміну від традиційних пошукових систем, які тільки шукають і витягують публікації на основі ключових слів, IDOL_search виходить далеко за рамки простого пошуку і може обробляти більш ніж 1000 різних форматів даних (включаючи аудіо-, відео-, фото- текст), використовуючи більш ніж 400 конекторів. 36 спеціальних пошукових функцій IDOL search дозволяють знайти потрібну інформацію в оптимально короткі терміни.

Розповімо про деякі з них.
Неструктурована інформація зазвичай складається з великої кількості так званого «шуму» - низько-інформаційних даних. Наша функція індексації дозволяє отримати потрібну інформацію та очистити її від зайвого.

Функція основного пошуку при запиті дозволяє завантажувати контент для всіх виразів, які в ньому вказані і визначає необхідні документи, чи то логічне, чи концептуальне, чи то ключове слово.

Унікальна функція концептуального пошуку дозволяє виконувати складні пошукові завдання. Концептуальний пошук дає більш релевантні результати, ніж будь-який пошук за ключовими словами.

Наприклад, уявіть, що нас цікавить вплив екологічної ситуації на пінгвінів. Традиційні пошуковики будуть здійснювати пошук за ключовими словами пов'язаним з пінгвінами. Пошукова видача запропонує, як корисний контент, так і масу нерелевантної інформації про інших об'єктів з подібною назвою.

Але наше завдання - знайти текст про пінгвінів, як про птахів. Текст, що містить слово «море», може бути і про пінгвінів, але море може згадуватися в різних контекстах і існує ймовірність того, що цей контент про щось інше. Однак, якщо документ містить слова «чорний», «білий», «не літаючий», «перо», «пляма» і т.д., ймовірність того, що документ не про пінгвінів і забруднення, стає вкрай низьким. Крім того, ця інформація не містить слово «пінгвін» і є «слабкою». Використовуваний нами підхід при пошуку інформації для наших клієнтів, заснований на сильних концепціях і ключових словах або \ і на більшій кількості слабшої інформації.

     Гіперпосилання використовують документи або їх набір для пошуку інших концептуально схожих. Цей режим особливо корисний при пошуку «додаткових документів» Унікальна за своїми властивостями також є і функція автоматичної класифікації неструктурованого контенту, що працює на основі машинного навчання.

Розуміючи понад 170 мов, IDOL має для кожного з них бібліотеку так званих «Стоп-слів» - поширених термінів з низькою цінністю. Наприклад, в англійському, це можуть бути артиклі «a» \ «an» і «the», які не мають особливого смислового навантаження.

Ці слова можна ідентифікувати автоматично і виключати, підвищуючи точність результатів і продуктивність. Використовуючи функцію, можна створити власну бібліотеку подібних слів. Оптимізувати роботу з інформацією дозволяє і режим «Автореферування», витягуючи з тексту і відображаючи його основний зміст.

Синоніми дозволяють користувачам створювати концептуальні відносини між словами і фразами. Запитуючи «коледж», ми отримаємо результат і по слову «вуз», ці поняття представляють одну і ту ж концепцію.

Застосовуючи IDOL search, ми знайдемо вашу інформацію, де б вона не знаходилася.

Зрештою, чому ви повинні працювати над своєю інформацією, коли вона може працювати на вас?

22.11.2017
Inlimited на Micro Focus_IT Security Spring Session 2019 Inlimited на Micro Focus_IT Security Spring Session 2019
12.04.2019
Наша компанія поділилась досвідом у сфері безпеки даних щодо використання автоматизованої аналітики ...
Детальніше
Як штучний інтелект допомагає банківським установам? Як штучний інтелект допомагає банківським установам?
13.03.2019
Наведемо 5 інтелектуальних рішень, які учасники українського фінансового ринку можуть імплементувати...
Детальніше
Inlimited - лідер з продажів обладнання Axis в Україні у 2018 році Inlimited - лідер з продажів обладнання Axis в Україні у 2018 році
07.02.2019
Широкий спектр компетенцій та реалізація ряду проектів з відеокамерами Axis, дозволили Inlimited отр...
Детальніше
Інноваційне обладнання у рішеннях Inlimited для забезпечення комплексної безпеки Інноваційне обладнання у рішеннях Inlimited для забезпечення комплексної безпеки
18.01.2019
Ми вперше в Україні впровадили систему тепловізійних поворотних платформ  з IP та PTZ ...
Детальніше
Професійні рішення Inlimited підвищують рівень безпеки у морських портах Професійні рішення Inlimited підвищують рівень безпеки у морських портах
14.01.2019
Нашою компанією створена система відеоспостереження для служби морської безпеки порту Рені.
Детальніше
Ми це зробили: інтелектуальна система розпізнає українську мову Ми це зробили: інтелектуальна система розпізнає українську мову
30.11.2018
Наша компанія навчила штучний інтелект розуміти та відтворювати українську мову.
Детальніше
"CHANGING THE FUTURE with Micro Focus" "CHANGING THE FUTURE with Micro Focus"
06.11.2018
6 листопада 2018 року наша компанія провела  конференцію, присвячену  можливостя...
Детальніше
Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus
19.10.2018
Ми отримали партнерський статус «GOLD» від одного з лідерів світового ринку програмного забезпечення...
Детальніше
Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту
03.10.2018
Яким чином контролювати водну акваторію для своєчасного реагування на штатну або непередбачувану ситуацію?...
Детальніше
Як працює Inlimited Face Recognition? Як працює Inlimited Face Recognition?
26.09.2018
Чи може система розпізнавання облич давати 100% результат?
Детальніше