Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет

Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет
Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет

Віртуальний простір продовжує залишатися середовищем, яке в повному обсязі регулюється нормами законодавства. Подібна ситуація створює передумови для великої кількості порушень прав на інтелектуальну власність, Інтернет-піратства, плагіату, продажу через мережу контрабандних і контрафактних товарів.

Своєчасне виявлення і припинення порушень прав на інтелектуальну власність в мережі Інтернет - це необхідний засіб підвищення ефективності бізнесу. Швидкі темпи розширення інформаційного поля ставлять під сумнів дієздатність традиційних засобів аналітики, які мають компанії. Вирішити завдання таких масштабів можна тільки з використанням інструментів аналітики на базі технологій Big Data.

Послуги експертів компанія Inlimited по оцінці стану об'єктів ІВ

Технології Big Data прийшли в Україну зовсім недавно. Компанія Inlimited працює з даними технологіями вже не один рік і сьогодні готова запропонувати відпрацьовані рішення з їх використанням.

Унікальна послуга «Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет» забезпечує вирішення наступних завдань:

• Аналіз представленості об'єкта ІВ в мережі Інтернет • Пошук піратських продуктів, плагіату, контрабанди і контрафакту за допомогою індивідуально розроблених методик і критеріїв • Фіксація, експертна оцінка та оформлення доказів порушень прав ІВ для подачі в суд.
Механізм захисту прав на інтелектуальну власність

Якщо справа доходить до судового розгляду, відповідно до законодавства України, правовласнику необхідно надати докази факту порушення. В якості такого доказу можна використовувати експертний висновок з фіксацією факту порушення від компанії Inlimited.
Експертні висновки компанії Inlimited мають силу офіційного доказу в судах України. Алгоритм фіксації порушень і форма укладення розроблені спеціально для компанії Науково-дослідним інститутом судових експертиз.

Використовуючи інноваційну платформу HPE IDOL, фахівці компанії Inlimited створюють інструменти для оперативного опрацювання всіх видів контенту: текстів, графіки, відео, аудіо. IDOL дозволяє моніторити, індексувати і аналізувати величезні масиви інформації і вирішувати завдання в випадках, коли звичайні методи пошуку даних безсилі.

Інформацію про переважну більшість об'єктів ІВ сьогодні можна знайти в мережі Інтернет. Завдяки використанню алгоритмів машинного навчання Intelligent Data Operating Layer дає можливість зробити це швидко, обробивши 100% інформації в мережі і базах даних. HPE IDOL встигла пройти успішну апробацію в державних і комерційних структурах США, Великобританії, Італії, Іспанії та ін.

Експерти компанії Inlimited до ваших послуг! Скористайтеся можливістю підвищити ефективність вашого бізнесу!
16.11.2016
Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку? Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?
22.11.2017
Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?

Ми переживаємо період трансформаційних...
Детальніше
Україна та країни Близького Сходу - економічні аспекти та перспективи співробітництва Україна та країни Близького Сходу - економічні аспекти та перспективи співробітництва
22.06.2017
22 червня 2017 року компанія Inlimited разом з ICC Ukraine та ТОВ "Стенлі Груп" провели кр...
Детальніше
Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет
16.11.2016
Автоматизированный интеллектуальный поиск информации о размещении объектов интеллектуальной собствен...
Детальніше
Чому пошук і моніторинг інформації в соціальних мережах - більше не опція? Чому пошук і моніторинг інформації в соціальних мережах - більше не опція?
05.11.2016
Офіційним роком народження світової павутини вважається 1989 рік. Менше, ніж за 30 років свого актив...
Детальніше
Соціальні медіа і їх моніторинг Соціальні медіа і їх моніторинг
10.10.2016
Соціальні медіа (Social Media) - це сукупність всіх інтернет-майданчиків, які надають корист...
Детальніше
Маркетинг і Big Data Маркетинг і Big Data
28.09.2016
Якщо компанія прагне розвивати більш глибоке розуміння ринку і своїх споживачів - переваги від аналі...
Детальніше
Big Data та інформація Big Data та інформація
08.08.2016
Олександрійська бібліотека (III ст. до н. е. - IV ст. н. е.) - Спроба наших предків створити...
Детальніше
Хватит учиться писать код – лучше учитесь анализировать данные Хватит учиться писать код – лучше учитесь анализировать данные
20.07.2016
Высшее образование в США сегодня ориентировано на подготовку стартаперов, которые смогут написать приложение,...
Детальніше
Що відбувається в Інтернеті за одну хвилину (інфографіка) Що відбувається в Інтернеті за одну хвилину (інфографіка)
14.07.2016
Із запуском 3G українці стали ще більше часу проводити в інтернеті, а в світі кількість часу активно...
Детальніше
Наша компанія є членом організації ICC Ukraine Наша компанія є членом організації ICC Ukraine
02.04.2016
Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Сві...
Детальніше