Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет

Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет
Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет

Віртуальний простір продовжує залишатися середовищем, яке в повному обсязі регулюється нормами законодавства. Подібна ситуація створює передумови для великої кількості порушень прав на інтелектуальну власність, Інтернет-піратства, плагіату, продажу через мережу контрабандних і контрафактних товарів.

Своєчасне виявлення і припинення порушень прав на інтелектуальну власність в мережі Інтернет - це необхідний засіб підвищення ефективності бізнесу. Швидкі темпи розширення інформаційного поля ставлять під сумнів дієздатність традиційних засобів аналітики, які мають компанії. Вирішити завдання таких масштабів можна тільки з використанням інструментів аналітики на базі технологій Big Data.

Послуги експертів компанія Inlimited по оцінці стану об'єктів ІВ

Технології Big Data прийшли в Україну зовсім недавно. Компанія Inlimited працює з даними технологіями вже не один рік і сьогодні готова запропонувати відпрацьовані рішення з їх використанням.

Унікальна послуга «Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет» забезпечує вирішення наступних завдань:

• Аналіз представленості об'єкта ІВ в мережі Інтернет • Пошук піратських продуктів, плагіату, контрабанди і контрафакту за допомогою індивідуально розроблених методик і критеріїв • Фіксація, експертна оцінка та оформлення доказів порушень прав ІВ для подачі в суд.
Механізм захисту прав на інтелектуальну власність

Якщо справа доходить до судового розгляду, відповідно до законодавства України, правовласнику необхідно надати докази факту порушення. В якості такого доказу можна використовувати експертний висновок з фіксацією факту порушення від компанії Inlimited.
Експертні висновки компанії Inlimited мають силу офіційного доказу в судах України. Алгоритм фіксації порушень і форма укладення розроблені спеціально для компанії Науково-дослідним інститутом судових експертиз.

Використовуючи інноваційну платформу HPE IDOL, фахівці компанії Inlimited створюють інструменти для оперативного опрацювання всіх видів контенту: текстів, графіки, відео, аудіо. IDOL дозволяє моніторити, індексувати і аналізувати величезні масиви інформації і вирішувати завдання в випадках, коли звичайні методи пошуку даних безсилі.

Інформацію про переважну більшість об'єктів ІВ сьогодні можна знайти в мережі Інтернет. Завдяки використанню алгоритмів машинного навчання Intelligent Data Operating Layer дає можливість зробити це швидко, обробивши 100% інформації в мережі і базах даних. HPE IDOL встигла пройти успішну апробацію в державних і комерційних структурах США, Великобританії, Італії, Іспанії та ін.

Експерти компанії Inlimited до ваших послуг! Скористайтеся можливістю підвищити ефективність вашого бізнесу!
16.11.2016
Ми це зробили: інтелектуальна система розпізнає українську мову Ми це зробили: інтелектуальна система розпізнає українську мову
30.11.2018
Наша компанія навчила штучний інтелект розуміти та відтворювати українську мову.
Детальніше
"CHANGING THE FUTURE with Micro Focus" "CHANGING THE FUTURE with Micro Focus"
06.11.2018
6 листопада 2018 року наша компанія провела  конференцію, присвячену  можливостя...
Детальніше
Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus
19.10.2018
Ми отримали партнерський статус «GOLD» від одного з лідерів світового ринку програмного забезпечення...
Детальніше
Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту
03.10.2018
Яким чином контролювати водну акваторію для своєчасного реагування на штатну або непередбачувану ситуацію?...
Детальніше
Як працює Inlimited Face Recognition? Як працює Inlimited Face Recognition?
26.09.2018
Чи може система розпізнавання облич давати 100% результат?
Детальніше
Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року? Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року?
11.09.2018
Очікується, що ринок відеоаналітики зросте в 4,25 рази і досягне 11,17 млрд. дол. США до 2022 року, ...
Детальніше
Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems
14.08.2018
Cтатус «Gold» підтверджує високу кваліфікацію спеціалістів та експертизу компанії Inlimited у сфері ...
Детальніше
Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову? Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову?
10.07.2018
Компанія Inlimited навчає інтелектуальну платформу IDOL українській мові і ділиться тонкощами цього ...
Детальніше
Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем  - компанії Mobotix Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем - компанії Mobotix
29.06.2018
29 червня 2018 року наша компанія була нагороджена партнерським сертифікатом від компанії Mobotix - ...
Детальніше
Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста? Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?
17.01.2018
Зростання Інтернет дозволяє інформації сьогодні поширюватися швидше, ніж будь-коли раніше в історії ...
Детальніше