Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет

Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет
Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет

Віртуальний простір продовжує залишатися середовищем, яке в повному обсязі регулюється нормами законодавства. Подібна ситуація створює передумови для великої кількості порушень прав на інтелектуальну власність, Інтернет-піратства, плагіату, продажу через мережу контрабандних і контрафактних товарів.

Своєчасне виявлення і припинення порушень прав на інтелектуальну власність в мережі Інтернет - це необхідний засіб підвищення ефективності бізнесу. Швидкі темпи розширення інформаційного поля ставлять під сумнів дієздатність традиційних засобів аналітики, які мають компанії. Вирішити завдання таких масштабів можна тільки з використанням інструментів аналітики на базі технологій Big Data.

Послуги експертів компанія Inlimited по оцінці стану об'єктів ІВ

Технології Big Data прийшли в Україну зовсім недавно. Компанія Inlimited працює з даними технологіями вже не один рік і сьогодні готова запропонувати відпрацьовані рішення з їх використанням.

Унікальна послуга «Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет» забезпечує вирішення наступних завдань:

• Аналіз представленості об'єкта ІВ в мережі Інтернет • Пошук піратських продуктів, плагіату, контрабанди і контрафакту за допомогою індивідуально розроблених методик і критеріїв • Фіксація, експертна оцінка та оформлення доказів порушень прав ІВ для подачі в суд.
Механізм захисту прав на інтелектуальну власність

Якщо справа доходить до судового розгляду, відповідно до законодавства України, правовласнику необхідно надати докази факту порушення. В якості такого доказу можна використовувати експертний висновок з фіксацією факту порушення від компанії Inlimited.
Експертні висновки компанії Inlimited мають силу офіційного доказу в судах України. Алгоритм фіксації порушень і форма укладення розроблені спеціально для компанії Науково-дослідним інститутом судових експертиз.

Використовуючи інноваційну платформу HPE IDOL, фахівці компанії Inlimited створюють інструменти для оперативного опрацювання всіх видів контенту: текстів, графіки, відео, аудіо. IDOL дозволяє моніторити, індексувати і аналізувати величезні масиви інформації і вирішувати завдання в випадках, коли звичайні методи пошуку даних безсилі.

Інформацію про переважну більшість об'єктів ІВ сьогодні можна знайти в мережі Інтернет. Завдяки використанню алгоритмів машинного навчання Intelligent Data Operating Layer дає можливість зробити це швидко, обробивши 100% інформації в мережі і базах даних. HPE IDOL встигла пройти успішну апробацію в державних і комерційних структурах США, Великобританії, Італії, Іспанії та ін.

Експерти компанії Inlimited до ваших послуг! Скористайтеся можливістю підвищити ефективність вашого бізнесу!
16.11.2016
Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста? Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?
17.01.2018
Зростання Інтернет дозволяє інформації сьогодні поширюватися швидше, ніж будь-коли раніше в історії ...
Детальніше
Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку? Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?
22.11.2017

Ми переживаємо період трансформаційних змін в сфері технологій. Дані постійно зростають, прискорюючи...
Детальніше
Україна та країни Близького Сходу - економічні аспекти та перспективи співробітництва Україна та країни Близького Сходу - економічні аспекти та перспективи співробітництва
22.06.2017
22 червня 2017 року компанія Inlimited разом з ICC Ukraine та ТОВ "Стенлі Груп" провели кр...
Детальніше
Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет
16.11.2016
Автоматизированный интеллектуальный поиск информации о размещении объектов интеллектуальной собствен...
Детальніше
Чому пошук і моніторинг інформації в соціальних мережах - більше не опція? Чому пошук і моніторинг інформації в соціальних мережах - більше не опція?
05.11.2016
Офіційним роком народження світової павутини вважається 1989 рік. Менше, ніж за 30 років свого актив...
Детальніше
Соціальні медіа і їх моніторинг Соціальні медіа і їх моніторинг
10.10.2016
Соціальні медіа (Social Media) - це сукупність всіх інтернет-майданчиків, які надають корист...
Детальніше
Маркетинг і Big Data Маркетинг і Big Data
28.09.2016
Якщо компанія прагне розвивати більш глибоке розуміння ринку і своїх споживачів - переваги від аналі...
Детальніше
Big Data та інформація Big Data та інформація
08.08.2016
Олександрійська бібліотека (III ст. до н. е. - IV ст. н. е.) - Спроба наших предків створити...
Детальніше
Хватит учиться писать код – лучше учитесь анализировать данные Хватит учиться писать код – лучше учитесь анализировать данные
20.07.2016
Высшее образование в США сегодня ориентировано на подготовку стартаперов, которые смогут написать приложение,...
Детальніше
Що відбувається в Інтернеті за одну хвилину (інфографіка) Що відбувається в Інтернеті за одну хвилину (інфографіка)
14.07.2016
Із запуском 3G українці стали ще більше часу проводити в інтернеті, а в світі кількість часу активно...
Детальніше