Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет

Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет
Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет

Віртуальний простір продовжує залишатися середовищем, яке в повному обсязі регулюється нормами законодавства. Подібна ситуація створює передумови для великої кількості порушень прав на інтелектуальну власність, Інтернет-піратства, плагіату, продажу через мережу контрабандних і контрафактних товарів.

Своєчасне виявлення і припинення порушень прав на інтелектуальну власність в мережі Інтернет - це необхідний засіб підвищення ефективності бізнесу. Швидкі темпи розширення інформаційного поля ставлять під сумнів дієздатність традиційних засобів аналітики, які мають компанії. Вирішити завдання таких масштабів можна тільки з використанням інструментів аналітики на базі технологій Big Data.

Послуги експертів компанія Inlimited по оцінці стану об'єктів ІВ

Технології Big Data прийшли в Україну зовсім недавно. Компанія Inlimited працює з даними технологіями вже не один рік і сьогодні готова запропонувати відпрацьовані рішення з їх використанням.

Унікальна послуга «Автоматизований інтелектуальний пошук інформації про розміщення об'єктів інтелектуальної власності (ІВ) в мережі Інтернет» забезпечує вирішення наступних завдань:

• Аналіз представленості об'єкта ІВ в мережі Інтернет • Пошук піратських продуктів, плагіату, контрабанди і контрафакту за допомогою індивідуально розроблених методик і критеріїв • Фіксація, експертна оцінка та оформлення доказів порушень прав ІВ для подачі в суд.
Механізм захисту прав на інтелектуальну власність

Якщо справа доходить до судового розгляду, відповідно до законодавства України, правовласнику необхідно надати докази факту порушення. В якості такого доказу можна використовувати експертний висновок з фіксацією факту порушення від компанії Inlimited.
Експертні висновки компанії Inlimited мають силу офіційного доказу в судах України. Алгоритм фіксації порушень і форма укладення розроблені спеціально для компанії Науково-дослідним інститутом судових експертиз.

Використовуючи інноваційну платформу HPE IDOL, фахівці компанії Inlimited створюють інструменти для оперативного опрацювання всіх видів контенту: текстів, графіки, відео, аудіо. IDOL дозволяє моніторити, індексувати і аналізувати величезні масиви інформації і вирішувати завдання в випадках, коли звичайні методи пошуку даних безсилі.

Інформацію про переважну більшість об'єктів ІВ сьогодні можна знайти в мережі Інтернет. Завдяки використанню алгоритмів машинного навчання Intelligent Data Operating Layer дає можливість зробити це швидко, обробивши 100% інформації в мережі і базах даних. HPE IDOL встигла пройти успішну апробацію в державних і комерційних структурах США, Великобританії, Італії, Іспанії та ін.

Експерти компанії Inlimited до ваших послуг! Скористайтеся можливістю підвищити ефективність вашого бізнесу!
16.11.2016
Наш проект на головній сторінці сайту лідера мережевого відеоспостереження, компанії Axis Наш проект на головній сторінці сайту лідера мережевого відеоспостереження, компанії Axis
24.06.2019
Представники Axis відзначили унікальність архітектурного рішення та використання інноваційного облад...
Детальніше
Workshop для Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Workshop для Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
29.05.2019
У рамках реалізації проекту «Broadcast Monitoring» була проведена зустріч робочої команди в форматі ...
Детальніше
Як інтелектуальні технології виявляють фейкові новини? Як інтелектуальні технології виявляють фейкові новини?
13.05.2019
Чи натикалися Ви на фейкові новини чи коментарі?
Детальніше
Inlimited на Milestone Integration Platform Symposium 2019 Inlimited на Milestone Integration Platform Symposium 2019
15.04.2019
Нашу компанію, як партнера рівня Gold, було запрошено на Milestone Integration Platform Symposium &#...
Детальніше
Inlimited на Micro Focus_IT Security Spring Session 2019 Inlimited на Micro Focus_IT Security Spring Session 2019
12.04.2019
Наша компанія поділилась досвідом у сфері безпеки даних щодо використання автоматизованої аналітики ...
Детальніше
Як штучний інтелект допомагає банківським установам? Як штучний інтелект допомагає банківським установам?
13.03.2019
Наведемо 5 інтелектуальних рішень, які учасники українського фінансового ринку можуть імплементувати...
Детальніше
Inlimited - лідер з продажів обладнання Axis в Україні у 2018 році Inlimited - лідер з продажів обладнання Axis в Україні у 2018 році
07.02.2019
Широкий спектр компетенцій та реалізація ряду проектів з відеокамерами Axis, дозволили Inlimited отр...
Детальніше
Інноваційне обладнання у рішеннях Inlimited для забезпечення комплексної безпеки Інноваційне обладнання у рішеннях Inlimited для забезпечення комплексної безпеки
18.01.2019
Ми вперше в Україні впровадили систему тепловізійних поворотних платформ  з IP та PTZ ...
Детальніше
Професійні рішення Inlimited підвищують рівень безпеки у морських портах Професійні рішення Inlimited підвищують рівень безпеки у морських портах
14.01.2019
Нашою компанією створена система відеоспостереження для служби морської безпеки порту Рені.
Детальніше