Соціальні медіа і їх моніторинг

Соціальні медіа і їх моніторинг
Соціальні медіа (Social Media) - це сукупність всіх інтернет-майданчиків, які надають користувачам можливість встановлювати комунікацію між собою і виробляти контент. Включають соціальні мережі, онлайн ЗМІ, форуми, блоги, відео-хостинги та інші.

Однією з найбільш цікавих здібностей соціальних медіа є їх вміння «приклеювати» до ваших продуктів тонни відгуків, думок, повідомлень, розмов та іншої інформації, про яку ви могли й не здогадуватися. І навіть, якщо ваш бренд не представлений в Інтернеті, не має Facebook-сторінки і, можливо, навіть сайту - це все одно не страхує вас від розмов про вас, що, в свою чергу, впливає на репутацію вашої продукції і доходи.

Тому те, як ви шукаєте і знаходите інформацію про свій бренд в Інтернеті, і те, як ви вмієте її використовувати собі на благо - грає часом вирішальне значення. Рішенням цього завдання є моніторинг соціальних медіа, за допомогою інструментів і стратегій якого завжди можна стежити за тим, що важливо саме для вас; стежити і працювати не тільки з негативом, який про вас могли написати, але і розуміти глибше поверхневі розмови для кращого використання отриманих знань.

Моніторинг соціальних медіа можна використовувати для різноманітних цілей: для знаходження контенту, цікавого вашій аудиторії; для стеження за онлайн діяльністю конкурентів; для знаходження нових способів обслуговування та надання послуги; для пошуку можливостей зростання і поліпшення продукту або ж для всього вище перерахованого!

Стежити за згадками важливо систематично для того, щоб вчасно реагувати і захищати продукт від інформаційних атак і підтримувати грамотне сприйняття бренду.

Ніхто насправді не знає, що знайде в мережі про себе завтра, тому вкрай важливо ці тенденції знати і аналізувати, яке інформаційне поле має ваш бренд в медіа середовищі. Але, як правило, найкориснішим результатом цієї діяльності є можливості, що відкриваються перед вашим продуктом, а саме - шанс почути ваших споживачів, краще їх зрозуміти, вибудувати з ними нові довірчі відносини.

Дізнайтеся більше про переваги і унікальності Inlimited в сфері моніторингу соціальних медіа: http://inlimited.com.ua/ukr/content/socialMedia.php

Ресурси:
"https://blog.bufferapp.com/guide-to-social-media-monitoring">https://blog.bufferapp.com/guide-to-social-media-monitoring
"https://seopult.ru/library/%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B0"
10.10.2016
Ми це зробили: інтелектуальна система розпізнає українську мову Ми це зробили: інтелектуальна система розпізнає українську мову
30.11.2018
Наша компанія навчила штучний інтелект розуміти та відтворювати українську мову.
Детальніше
"CHANGING THE FUTURE with Micro Focus" "CHANGING THE FUTURE with Micro Focus"
06.11.2018
6 листопада 2018 року наша компанія провела  конференцію, присвячену  можливостя...
Детальніше
Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus
19.10.2018
Ми отримали партнерський статус «GOLD» від одного з лідерів світового ринку програмного забезпечення...
Детальніше
Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту
03.10.2018
Яким чином контролювати водну акваторію для своєчасного реагування на штатну або непередбачувану ситуацію?...
Детальніше
Як працює Inlimited Face Recognition? Як працює Inlimited Face Recognition?
26.09.2018
Чи може система розпізнавання облич давати 100% результат?
Детальніше
Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року? Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року?
11.09.2018
Очікується, що ринок відеоаналітики зросте в 4,25 рази і досягне 11,17 млрд. дол. США до 2022 року, ...
Детальніше
Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems
14.08.2018
Cтатус «Gold» підтверджує високу кваліфікацію спеціалістів та експертизу компанії Inlimited у сфері ...
Детальніше
Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову? Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову?
10.07.2018
Компанія Inlimited навчає інтелектуальну платформу IDOL українській мові і ділиться тонкощами цього ...
Детальніше
Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем  - компанії Mobotix Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем - компанії Mobotix
29.06.2018
29 червня 2018 року наша компанія була нагороджена партнерським сертифікатом від компанії Mobotix - ...
Детальніше
Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста? Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?
17.01.2018
Зростання Інтернет дозволяє інформації сьогодні поширюватися швидше, ніж будь-коли раніше в історії ...
Детальніше