Соціальні медіа і їх моніторинг

Соціальні медіа і їх моніторинг
Соціальні медіа (Social Media) - це сукупність всіх інтернет-майданчиків, які надають користувачам можливість встановлювати комунікацію між собою і виробляти контент. Включають соціальні мережі, онлайн ЗМІ, форуми, блоги, відео-хостинги та інші.

Однією з найбільш цікавих здібностей соціальних медіа є їх вміння «приклеювати» до ваших продуктів тонни відгуків, думок, повідомлень, розмов та іншої інформації, про яку ви могли й не здогадуватися. І навіть, якщо ваш бренд не представлений в Інтернеті, не має Facebook-сторінки і, можливо, навіть сайту - це все одно не страхує вас від розмов про вас, що, в свою чергу, впливає на репутацію вашої продукції і доходи.

Тому те, як ви шукаєте і знаходите інформацію про свій бренд в Інтернеті, і те, як ви вмієте її використовувати собі на благо - грає часом вирішальне значення. Рішенням цього завдання є моніторинг соціальних медіа, за допомогою інструментів і стратегій якого завжди можна стежити за тим, що важливо саме для вас; стежити і працювати не тільки з негативом, який про вас могли написати, але і розуміти глибше поверхневі розмови для кращого використання отриманих знань.

Моніторинг соціальних медіа можна використовувати для різноманітних цілей: для знаходження контенту, цікавого вашій аудиторії; для стеження за онлайн діяльністю конкурентів; для знаходження нових способів обслуговування та надання послуги; для пошуку можливостей зростання і поліпшення продукту або ж для всього вище перерахованого!

Стежити за згадками важливо систематично для того, щоб вчасно реагувати і захищати продукт від інформаційних атак і підтримувати грамотне сприйняття бренду.

Ніхто насправді не знає, що знайде в мережі про себе завтра, тому вкрай важливо ці тенденції знати і аналізувати, яке інформаційне поле має ваш бренд в медіа середовищі. Але, як правило, найкориснішим результатом цієї діяльності є можливості, що відкриваються перед вашим продуктом, а саме - шанс почути ваших споживачів, краще їх зрозуміти, вибудувати з ними нові довірчі відносини.

Дізнайтеся більше про переваги і унікальності Inlimited в сфері моніторингу соціальних медіа: http://inlimited.com.ua/ukr/content/socialMedia.php

Ресурси:
"https://blog.bufferapp.com/guide-to-social-media-monitoring">https://blog.bufferapp.com/guide-to-social-media-monitoring
"https://seopult.ru/library/%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B0"
10.10.2016
Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста? Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?
17.01.2018
Зростання Інтернет дозволяє інформації сьогодні поширюватися швидше, ніж будь-коли раніше в історії ...
Детальніше
Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку? Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?
22.11.2017

Ми переживаємо період трансформаційних змін в сфері технологій. Дані постійно зростають, прискорюючи...
Детальніше
Україна та країни Близького Сходу - економічні аспекти та перспективи співробітництва Україна та країни Близького Сходу - економічні аспекти та перспективи співробітництва
22.06.2017
22 червня 2017 року компанія Inlimited разом з ICC Ukraine та ТОВ "Стенлі Груп" провели кр...
Детальніше
Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет Інтелектуальний пошук інформації в мережі інтернет
16.11.2016
Автоматизированный интеллектуальный поиск информации о размещении объектов интеллектуальной собствен...
Детальніше
Чому пошук і моніторинг інформації в соціальних мережах - більше не опція? Чому пошук і моніторинг інформації в соціальних мережах - більше не опція?
05.11.2016
Офіційним роком народження світової павутини вважається 1989 рік. Менше, ніж за 30 років свого актив...
Детальніше
Соціальні медіа і їх моніторинг Соціальні медіа і їх моніторинг
10.10.2016
Соціальні медіа (Social Media) - це сукупність всіх інтернет-майданчиків, які надають корист...
Детальніше
Маркетинг і Big Data Маркетинг і Big Data
28.09.2016
Якщо компанія прагне розвивати більш глибоке розуміння ринку і своїх споживачів - переваги від аналі...
Детальніше
Big Data та інформація Big Data та інформація
08.08.2016
Олександрійська бібліотека (III ст. до н. е. - IV ст. н. е.) - Спроба наших предків створити...
Детальніше
Хватит учиться писать код – лучше учитесь анализировать данные Хватит учиться писать код – лучше учитесь анализировать данные
20.07.2016
Высшее образование в США сегодня ориентировано на подготовку стартаперов, которые смогут написать приложение,...
Детальніше
Що відбувається в Інтернеті за одну хвилину (інфографіка) Що відбувається в Інтернеті за одну хвилину (інфографіка)
14.07.2016
Із запуском 3G українці стали ще більше часу проводити в інтернеті, а в світі кількість часу активно...
Детальніше