Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?

Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?

Зростання Інтернет дозволяє інформації сьогодні поширюватися швидше, ніж будь-коли раніше в історії людства. Люди практично миттєво діляться своїми поглядами, думками, побажаннями. Завдяки цьому моніторинг даних в соціальних медіа дає нові знання і багато компаній вже починають усвідомлювати це для себе.

Пропонуємо вашій увазі кейс, який допоможе ще раз переконатися, що моніторинг інформації в Інтернет просто необхідний в будь-якій сфері діяльності і географії. Соціальні мережі сьогодні, наприклад, дозволяють розширити участь громадськості та залучити жителів міста в його життя.

Громадська думка - це дієвий канал зворотного зв'язку міського управління. Вивчаючи думку громадськості, міська влада отримує унікальну інформацію, що дозволяє поліпшити роботу і навести порядок в місті.

За допомогою послуги «Inlimited Social Media Monitoring» ми дослідили основні теми, які цікавлять жителів одного з міст України, вивчили їхню думку і ставлення до певних подій.

За запитом клієнта була зібрана необхідна інформація з соціальних мереж FB, Twitter, Youtube, форумів, блогів, ЗМІ. Оновлені дані були доступні користувачеві в режимі 24 \ 7 в стрічці повідомлень, з можливістю реагувати на них прямо з особистого кабінету.

Дізнатися настрій населення щодо тих чи інших питань, встановити де саме стався сплеск негативу (в Facebook, на форумах, блогах, ЗМІ або в Twitter), що підтримується мешканцями міста і оцінюється позитивно можна в будь-який момент часу, за допомогою системи фільтрів або сформувавши звітність.

Інформація в особистому кабінеті відображає динаміку повідомлень за потрібний період, показуючи тенденції:

Можна визначити ТОП-10 впливових і активних авторів, а також стать і вік цільової аудиторії:

Всі ці функції доступні в єдиному user-friendly інтерфейсі, з можливістю вивантажити і / або надрукувати необхідну інформацію.

Аналіз динаміки зібраної інформації дозволив нам виявити цікаві факти. Наприклад, функція «Карта тем» показала «гарячі» події в період моніторингу. Найбільший інтерес в аналізований період викликало питання благоустрою та розвитку міста (32% і 19% всіх обговорень), транспортних проблем - 18%, якості комунальних послуг і їх вартості - 15%.

За допомогою автокатегоріюванню всередині кожної теми вдалося детально вивчити що відбувається в період моніторингу події, проблемні питання.

Ставлення громадян до життя міста і його розвитку, виявилося переважно позитивним. Так, 68,8% всіх публікацій за період моніторингу мають позитивну тональність, в той час як негативна тональність була виявлена лише в 16,4% публікацій.

Можливості "Social Media Monitoring", дозволили нашому клієнту:

  • провести глибоке дослідження думки городян щодо основних сторін діяльності міської влади,
  • зрозуміти ставлення городян по відношенню до проведених заходів,
  • прийняти ряд управлінських рішень щодо поліпшення роботи певних служб міста і збільшити рівень задоволеності населення,
  • виявити активних і впливових авторів, зрозуміти кому цікаві питання міського управління.

Ми дуже раді, що наш продукт допомагає робити життя міського населення комфортніше. Сподіваємося, що і інші міста незабаром захочуть «почути» своїх жителів.

17.01.2018
"CHANGING THE FUTURE with Micro Focus" "CHANGING THE FUTURE with Micro Focus"
06.11.2018
6 листопада 2018 року наша компанія провела  конференцію, присвячену  можливостя...
Детальніше
Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus
19.10.2018
Ми отримали партнерський статус «GOLD» від одного з лідерів світового ринку програмного забезпечення...
Детальніше
Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту
03.10.2018
Яким чином контролювати водну акваторію для своєчасного реагування на штатну або непередбачувану ситуацію?...
Детальніше
Як працює Inlimited Face Recognition? Як працює Inlimited Face Recognition?
26.09.2018
Чи може система розпізнавання облич давати 100% результат?
Детальніше
Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року? Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року?
11.09.2018
Очікується, що ринок відеоаналітики зросте в 4,25 рази і досягне 11,17 млрд. дол. США до 2022 року, ...
Детальніше
Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems
14.08.2018
Cтатус «Gold» підтверджує високу кваліфікацію спеціалістів та експертизу компанії Inlimited у сфері ...
Детальніше
Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову? Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову?
10.07.2018
Компанія Inlimited навчає інтелектуальну платформу IDOL українській мові і ділиться тонкощами цього ...
Детальніше
Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем  - компанії Mobotix Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем - компанії Mobotix
29.06.2018
29 червня 2018 року наша компанія була нагороджена партнерським сертифікатом від компанії Mobotix - ...
Детальніше
Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста? Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?
17.01.2018
Зростання Інтернет дозволяє інформації сьогодні поширюватися швидше, ніж будь-коли раніше в історії ...
Детальніше
Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку? Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?
22.11.2017

Ми переживаємо період трансформаційних змін в сфері технологій. Дані постійно зростають, прискорюючи...
Детальніше