Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року?

Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року?
Очікується, що ринок відеоаналітики зросте в 4,25 рази і досягне 11,17 млрд. дол. США до 2022 року, при цьому, сукупний річний темп зростання складе 33,7%. На думку експертів, ключовими факторами, що впливають на світовий ринок відеоаналітики, є: високий попит на ефективне відеоспостереження та інвестиції в нові технології для підвищення громадської безпеки, а, отже, і попит на алгоритми обробки великих масивів даних .

-    Розпізнавання осіб сприяє зростанню ринку відеоаналітики
Таку функцію можна легко розгорнути для удосконалення системи безпеки. Крім того, цей вид аналітики все частіше застосовується у рішеннях, які пов'язані з безпекою, наприклад, в роздрібній торгівлі, де розпізнавання осіб використовується для ідентифікації постійних клієнтів. Експерти прогнозують, що найефективнішою бізнес-моделлю буде підключення відеоаналітики на вимогу.

-    Використання відеоаналітики на базі хмарних платформ
Пошук тривожної ситуації частіше здійснюється в архіві, а не в режимі реального часу. Відеоспостереження як послуга дозволяє використовувати нову бізнес-модель аналітики: разове звернення за дослідженням відео на предмет виявлення будь-яких подій. Замовник завантажує відеоархів на хмарний сервер, де засобами постачальника здійснюється пошук і аналіз подій, а також формується звіт.

-    Відеоаналітіка з використанням штучного інтелекту
Механізми глибокого навчання, засновані на штучному інтелекті, дозволяють удосконалити процес аналізу відео: відбувається перехід від аналізу скоєних подій до їх попередження.

-    Вплив якості відео на можливості аналітики
З покращенням роздільної здатності камер спостереження, розширюються можливості і функціонал відеоаналітики. Компанії, що пропонують аналітичні рішення для відео, в основному, спираються на сучасні моделі мегапіксельних відеокамер. Однак, такі проекти мають значні бюджети. Тому, ряд виробників розробляють програмне забезпечення для аналізу відео, навіть, не дуже високої якості.

Розвиток алгоритмів відеоаналізу залишається одним з основних трендів відеоспостереження вже багато років. Завдяки застосуванню нейромереж і машинного навчання комп'ютер майже не поступається людині при вирішенні задач аналітики. Однак, точно визначати неадекватну або потенційно небезпечну поведінку деякі системи відеоспостереження поки не навчилися.
11.09.2018
"CHANGING THE FUTURE with Micro Focus" "CHANGING THE FUTURE with Micro Focus"
06.11.2018
6 листопада 2018 року наша компанія провела  конференцію, присвячену  можливостя...
Детальніше
Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus Ми отримали партнерський статус "GOLD" компанії Micro Focus
19.10.2018
Ми отримали партнерський статус «GOLD» від одного з лідерів світового ринку програмного забезпечення...
Детальніше
Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту
03.10.2018
Яким чином контролювати водну акваторію для своєчасного реагування на штатну або непередбачувану ситуацію?...
Детальніше
Як працює Inlimited Face Recognition? Як працює Inlimited Face Recognition?
26.09.2018
Чи може система розпізнавання облич давати 100% результат?
Детальніше
Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року? Які прогнози розвитку ринку відеоаналітики до 2022 року?
11.09.2018
Очікується, що ринок відеоаналітики зросте в 4,25 рази і досягне 11,17 млрд. дол. США до 2022 року, ...
Детальніше
Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems Компанія Inlimited отримала партнерський статус «Gold» від компанії Milestone Systems
14.08.2018
Cтатус «Gold» підтверджує високу кваліфікацію спеціалістів та експертизу компанії Inlimited у сфері ...
Детальніше
Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову? Як ми навчаємо штучний інтелект розуміти і відтворювати українську мову?
10.07.2018
Компанія Inlimited навчає інтелектуальну платформу IDOL українській мові і ділиться тонкощами цього ...
Детальніше
Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем  - компанії Mobotix Компанія Inlimited стала партнером німецького виробника IP-відеосистем - компанії Mobotix
29.06.2018
29 червня 2018 року наша компанія була нагороджена партнерським сертифікатом від компанії Mobotix - ...
Детальніше
Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста? Як може аналіз соціальних медіа поліпшити управління життєдіяльністю міста?
17.01.2018
Зростання Інтернет дозволяє інформації сьогодні поширюватися швидше, ніж будь-коли раніше в історії ...
Детальніше
Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку? Багатофункціональний IDOL-search - міф чи еволюція в пошуку?
22.11.2017

Ми переживаємо період трансформаційних змін в сфері технологій. Дані постійно зростають, прискорюючи...
Детальніше